Od 15.1.2024 se rodiče opět budou moci zúčastnit 2. pololetí projektu a žádat o příspěvek na volnočasové aktivity pro své děti!

Co nás čeká?

2. pololetí bude pro rodiče a žadatele otevřené od 15. ledna 2024. Už v prosinci 2023 jsme zpřístupnili nové pololetí výzvy pro poskytovatele. Značná část poskytovatelů zde již má svoje aktivity. Zeptejte se u svého poskytovatele, zda se již zapojili do 2. pololetí současné výzvy, nebo svých rodičů, zda ví o začátku výzvy. Cílem je, aby celý proces probíhal hladce a nedocházelo k nejčastější překážce, s níž se rodiče potkávají: „Nemohu najít svého poskytovatele v systému Aktivní město“. Informujte své poskytovatele, ať stejně jako vy, sledují naše webové stránky, nebo – pokud se už účastnili – svoji e-mailovou adresu, kde najdou vždy nejaktuálnější informace. Podmínky pro zapojení do projektu jsou stejné, jako v 1. pololetí. Výzva skončí nedělí 21.4.2024. Konkrétní informace najdete v jednotlivých sekcích na webových stránkách.

Jak to dopadlo posledně?

Krásnou částkou 6,6 milionu Kč jsme od konce srpna do konce listopadu 2023 pomohli přes 3600 dětem chodit na jejich oblíbené volnočasové aktivity. Zájmy jednotlivých dětí jsou velmi rozmanité. Podpořili jsme tudíž jak aktivity sportovní, tak rozvoj kreativních a uměleckých dovedností, vzdělávací, či oddílové. Děkujeme tedy všem poskytovatelům, kteří se do projektu zapojili a rodičům umožnili využít příspěvek z Darujeme kroužky dětem. Projekt mohl podpořit takový počet dětí jen díky významné a laskavé podpoře našich partnerů. Nově byly děti podpořeny i díky jednotlivým donorům skrze Darujme.cz. Děkujeme za Vaši štědrost!

Přejeme příjemné vstup do nového roku!
Tým DKD a ČRDM