Na snímku zleva Ředitel kanceláře ČRDM Ondřej Šejtka a manželka prezidenta ČR Eva Pavlová

Projekt Darujeme kroužky dětem vstupuje do další fáze se záštitou manželky prezidenta ČR paní Evy Pavlové! A my za to moc děkujeme!

„S velkou radostí jsem přijala záštitu nad Iniciativou ‚Darujeme kroužky dětem‘. Jedná se o velmi důležitý a hodnotný podnět, zvláště v současném sociálně-ekonomickém klimatu. Jsem přesvědčena, že tento projekt přináší radost a pomoc do života mnoha rodin a zároveň dává dětem možnost seberealizace. Těším se na sledování úspěchů tohoto projektu a jsem vděčná, že mohu být součástí něčeho tak významného,“ prozradila paní Eva Pavlová důvod své podpory projektu Darujeme kroužky dětem.

„Záštity od paní Evy Pavlové si velmi vážíme. Je to pro nás veliká prestiž a také pomoc s komunikací o projektu k potřebným skupinám jako jsou např. samoživitelky, rodiny ve finanční tísni apod. Projekt využívá již řada rodin, ale jsme přesvědčeni, že mnoho z nich o této možnosti podpory stále neví.“ říká ředitel kanceláře České rady dětí a mládeže Ondřej Šejtka.

Již 15. ledna otevíráme novou registraci a bude možné čerpat příspěvky na volnočasové aktivity v druhém pololetí školního roku 2023/2024. Rodiče v obtížné životní situaci tak mají opět příležitost žádat o příspěvek 2000 korun ve formě čtyř voucherů v hodnotě 500 kč na volnočasové aktivity dětí.