Začíná nová výzva! Od 15.8.2023 mohou poskytovatelé registrovat své aktivity do druhého ročníku projektu. Mohou tak nahrávat, aktualizovat a přidávat aktivity k výzvám „Darujeme kroužky dětem (CZ) – 1. pololetí školního roku 2023/24“ a „Darujeme kroužky dětem (UA) – 1. pololetí školního roku 2023/24“. V případě, že se u aktivity nezměnily žádné detaily, mohou loňskou aktivitu přiřadit k letošnímu příspěvku.

28.8.2023 jsme spustili v systému Aktivní město výzvu i pro rodiče. Výzva tak začala naplno a rodiče mohou žádat o příspěvek 2000 kč na dítě, ve formě čtyř voucherů v hodnotě 500 kč.

V druhém ročníku rodič obdrží 4 vouchery po 500 Kč. Nově rovněž nemusí na aktivity doplácet povinnou spoluúčast, jak tomu bylo v 1. ročníku. Novinkou je rovněž tzv. expirace voucherů. Vouchery v systému mají platnost 30 dnů, během kterých je musí rodiče využít. Pokud tento termín nestihnou, vouchery budou nabídnuty dalším rodičům v pořadí.

Partnery 2. ročníku jsou: Karel Komárek Family Foundation, Nadace České spořitelny, Nadace Albatros, Sazka, a.s., Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Hlavní město Praha, UNICEF a Nadační fond ŠKODA AUTO..